Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

SZCZECIŃSKI PARK PRZEMYSŁOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SZCZECIŃSKI PARK PRZEMYSŁOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, nadzór i koordynacja prac we wszystkich fazach realizacji kontraktu stoczniowego oraz inicjowanie działań korygujących i naprawczych w celu terminowej i jakościowej realizacji kontraktu

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu

  • Bieżąca kontrola realizacji budżetu kontraktu w zakresie ustalonym przez kierownika projektu

  • Planowanie i nadzorowanie budowy w oparciu o ramowy harmonogram

  • Koordynowanie prac wykonywanych przez pracowników oraz podwykonawców oraz prowadzenie nadzoru nad ich bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Opracowywanie i bieżąca aktualizacja szczegółowych harmonogramów budowy

  • Monitorowanie zaawansowania projektu w zakresie rzeczowym i pracochłonnościowym

  • Bieżąca analiza braków, odchyleń i przestojów oraz podejmowanie działań niezbędnych do eliminowania przyczyn ich powstawania

  • Koordynacja prac wykonywanych przez podwykonawców i pracowników zatrudnionych do realizacji projektu

  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej realizowanego projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe: min 5 lat w zakresie prac budowy, remontów statków lub konstrukcji off-shore

  • znajomość procesów technicznych, technologicznych i produkcyjnych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • praktyczna znajomość oprogramowania typu CAD i systemów ERP

  • biegła znajomość środowiska Windows i pakietu Office

  • komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność, dyspozycyjność, praca pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

Informacje dodatkowe

przewidywany termin zatrudnienia: od zaraz na czas określony a następnie na stałe

praca w pełnym wymiarze pracy, umowa o pracę