Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

STABILIO DOMY Sp. z o.o. S.k

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi w ramach inwestycji deweloperskich Spółki (obszar inwestycji wielorodzinnych),

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,

  • Tworzenie i aktywne zarządzanie harmonogramami inwestycji,

  • Zarządzanie ekipami wykonawczymi,

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP,

  • Zarządzanie powierzonym mieniem (materiały, sprzęt, itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane wraz z uprawnieniami do kierowania budową,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu budowami z zakresu inwestycji mieszkalnych wielorodzinnych, jednorodzinnych, hotelarskich lub biurowych,

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania harmonogramami prac budowlanych,

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem pracy podległych pracowników,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i logistycznych,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • Znajomość MS Project i AutoCad w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej,

  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania będzie mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat,

  • Narzędzia pracy,

  • Praca w bardzo dobrej atmosferze,

  • Realizacja ciekawych projektów deweloperskich (własne inwestycje Spółki),

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

STABILIO DOMY to doświadczony deweloper z niemal 10 letnim doświadczeniem w obszarze budownictwa jedno i wielorodzinnego. Naszym głównym obszarem działania są Tychy i miasta Aglomeracji Śląskiej.

Specjalizujemy się w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej i szeregowej, zaś w ciągu ostatnich lat dynamicznie i z sukcesami rozwijamy obszar budownictwa wielorodzinnego. Na swoim koncie posiadamy niemal 200 domów i apartamentów w zabudowie jednorodzinnej oraz kilka inwestycji wielorodzinnych. W trybie ciągłym projektujemy i realizujemy kolejne projekty.

Koordynujemy proces inwestycyjny od momentu zakupu gruntu, przygotowania projektu, budowę, sprzedaż i opiekę nad naszymi Klientami w czasie trwania rękojmi. Stała i doświadczona kadra zarządzająca inwestycjami oraz sprawdzona i zweryfikowana w warunkach budowy baza firm wykonawczych pozwala nam stale doskonalić jakość oferowanych przez nas nieruchomości.

Zaangażowanie, odpowiedzialność i entuzjazm to tylko niektóre z wartości, którymi kierujemy się w naszych codziennych działaniach. U podstaw naszej misji i wizji leży przekonanie, że jesteśmy po to aby naszym Klientom dostarczać dobrych jakościowo, funkcjonalnych i spełniających ich potrzeby nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy