Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy w branży elektrycznej

Elektro-Spark Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna dokumentacji projektowych.
  • Przygotowanie zapotrzebowania na materiały i współpraca z działem zaopatrzenia.
  • Organizacja budowy.
  • Współpraca z właścicielami i zarządcami gruntów na których prowadzone są roboty.
  • Rozliczenie elektromonterów i podwykonawców we współpracy z działem ofertowania
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy
  • Udział w odbiorach robót.
  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
  • Udział w rozliczeniu robót przez zleceniodawcę.

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w branży elektrycznej
  • Wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,
  • Silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność kształtowania własnego czasu pracy,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą,
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego ,
  • samochód służbowy do użytku firmowego i niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

O nas

Działamy na rynku od 1991 roku. Zatrudniamy 110 osób.

Wykonujemy linie kablowe i napowietrzne średniego i niskiego napięcia oraz stacje transformatorowe SN/nn.

Łącznie z działem handlowym i działem stacji transformatorowych zatrudniamy 110 osób.

Naszym głównym klientem jest PGE Dystrybucja. Wykonujemy także prace dla firm drogowych i przemysłowych.

Sprzedaż firmy wynosi 200 mln zł.

Kierownik budowy w branży elektrycznej, łódzkie