Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy w zakresie sieci trakcyjnej i instalacji elektroenergetycznych

ELECTREN S.A. Oddział w Polsce

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i nadzór nad planami budów,

  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów kontraktów,

  • Kontrola harmonogramów wykonania i kosztów budów,

  • Udział w administrowaniu i zarządzaniu procesami uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień,

  • Współpraca z podległymi kierownikami, inżynierami i majstrami,

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych z działem technicznym,

  • Rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,

  • Prowadzenie negocjacji i dobór podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechniczne,

  • Ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie sieci trakcyjnych i technologii robót trakcyjnych,

  • Znajomość norm i przepisów budowlanych,

  • Gotowość do pracy w delegacji,

  • Rzetelność, dokładność terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • 5 lat doświadczenia w pracy w dziedzinie sieci trakcyjnej (stanowisko kierownik robót lub kierownik budowy).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenie na koszt firmy,

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

Miejsce pracy:

  • Terytorium Polski (miejsce, gdzie pracodawca aktualnie prowadzi budowy)

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Kanadzie a także w Polsce.

Przewiń do profilu firmy