Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Fuste Polska Sp. z o.o O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Fuste Polska Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej, utrzymania obiektów i wyposażenia sklepów sieciowych poszukuje osoby do koordynacji i nadzoru budów na terenie województwa warmińsko – mazurskiego na stanowisko:

Lokalizacja: woj. warmińsko - mazurskie

Zakres obowiązków:

  • organizacja placu budowy, prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad pracą firm wykonawczych, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla obiektów wielkopowierzchniowych na terenie woj. warmińsko-mazurskiego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane wykonawcze (specjalność ogólnobudowlana)
  • co najmniej 5 lat doświadczenia jako kierownik budowy
  • doświadczenie w realizacji obiektów wielkopowierzchniowych, obiektów logistycznych lub przemysłowych
  • doświadczenie w realizacji obiektów w systemie design & build
  • pełna dyspozycyjność i mobilność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę - pełny etat, kontrakt B2B
  • samochód, komputer i telefon służbowy
  • pakiet sportowy Multisport Plus
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NNW w pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego  na życie
  • możliwości rozwoju
  • przyjazne środowisko pracy
  • ciekawą pracę przy rozwojowym projekcie w międzynarodowym środowisku

Aplikacja powinna zawierać informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Ogłoszenie archiwalne