Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie obowiązków kierownika budowy

  • koordynowanie prac podwykonawców na budowie

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • kierowanie procesem budowlanym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • znajomość procesu przeprowadzenia prac budowlanych, pożądane doświadczenie w budowie hoteli

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy/kierownika robót

  • znajomość programu pakiet MS Office, MS Project, AutoCad, mile widziana Norma

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opieka medyczna

  • karta Multisport

  • ciepłe posiłki na budowie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K. to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Solidność i profesjonalizm pozwoliły zająć nam na stałe istotne miejsce na polskim rynku.

Jednak doświadczenie i jakość to tylko niektóre elementy naszego sukcesu. Równie istotne są dla nas relacje: zarówno z klientami, inwestorami, jak i relacje panujące w zespole MAL-BUD-1, które budujemy, realizując kolejne projekty mieszkaniowe i komercyjne.

Chcesz razem z nami budować sukces?

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV - klikając w przycisk aplikowania.