Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

WMC PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania i harmonogramy robót

  • organizacja i nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami i przepisami BHP i p.poż.

  • nadzór nad dostawami materiałów budowlanych

  • zarządzanie podległymi pracownikami

  • współpraca z ewentualnymi podwykonawcami

  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń

  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu

  • bieżące monitorowanie i raportowanie przebiegu prac

  • współpraca z działem zarządzania projektami i z działem terenowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia budowlane

  • znajomość obowiązującego prawa budowlanego i procedur administracyjnych

  • znajomość instalacji PV/OZE

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • minimum 3 lat praktyki w realizowaniu i nadzorowaniu inwestycji budowlanych

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność – praca na terenie kraju w podziale na regiony

To oferujemy

  • praca na własnych projektach

  • mniejsza presja terminowości

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i osiąganych wyników w rosnącej strukturze

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w gronie ekspertów

  • swobodę działania

  • możliwość zmiany kierunku rozwoju w ramach firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy deweloperem, wykonawcą oraz inwestorem farm fotowoltaicznych w jednym. Oznacza to, że pracujemy na własnych projektach i budujemy je na własny użytek. Daje to większą swobodę decyzyjną, mniejszą presję czasową i pozwala na łatwiejszą koordynację. Posiadamy ponad 100 MW farm fotowoltaicznych w lokalizacjach 2-10 MW każda do wybudowania w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy