Oferta pracy

Kierownik budowy

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wawer, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Wawer

Warszawa

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw PUM.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Sprzedaży osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • kontrola budżetu i harmonogramu prowadzonych robót,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych na stanowisku Kierownika Budowy,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD,
  • dobra organizacja pracy, nastawienie na terminowe oraz zgodne z budżetem realizowanie robót,
  • samodzielność i uczciwość.

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Stabilną pracę w kompetentnym zespole,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę B2B,
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy