Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

HRE Investments

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zgodności realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową;

  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez Wykonawców;

  • Współpraca z projektantem, inspektorem nadzoru inwestorskiego;

  • Organizacja i nadzór realizacji prac budowlanych zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami oraz przepisami BHP i P.POŻ.;

  • Przedmiarowanie i rozliczanie materiałów oraz robót budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego;

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Gotowość do pracy w delegacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B);

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów;

  • Udział w ciekawych projektach;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy