Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

AIRCRAFT sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru;

  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej i technicznej;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;

  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;

  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego  (kierunek – Budownictwo ogólne);

  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na stanowisku kierownika budowy, przynajmniej na jednej budowie w pełnym zakresie (stan surowy + instalacje + wykończenia);

  • Sporządzanie kosztorysów, wycen ofertowych;

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców;

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD;

  • Samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;

  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;

  • Niezbędne narzędzia pracy, zakwaterowanie.