Oferta pracy

Kierownik Budowy

ATAL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców

  • Negocjacje cenowe z dostawcami materiałów i usług

  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • Raportowanie postępów prac przełożonym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (wymagane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi)

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym

  • Sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Dobra znajomość rynku budowlanego

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych

  • Umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów

  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Norma; znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy