Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

COMTER CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • Terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,

  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

  • Prowadzenie dokumentacji budowy,

  • Nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.,

  • Pozyskiwanie i ofertowanie podwykonawców,

  • Rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,

  • Nadzór nad dostawcami,

  • Zarządzanie podległymi pracownikami,

  • Współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do PIIB,

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),

  • Znajomość programu NORMA, AUTOCAD

  • Umiejętność negocjowania oraz zarządzania zespołem,

  • Samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Mobilność.

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realizację ciekawych projektów budowlanych.