Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

NAMI DEVELOPMENT Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie inwestora w procesie budowlanym

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami prawa budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.

  • nadzorowanie realizacji robót zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem

  • wyszukiwanie podwykonawców i dostawców, procedowanie umów

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • koordynacja pracowników własnych oraz robót podwykonawców

  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót

  • przygotowywanie i weryfikacja obmiarów robót

  • nadzór nad dostawami materiałów budowlanych

  • zarządzanie podległymi pracownikami

  • współpraca z projektantami, zarządem firmy oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów

  • dobra organizacja pracy własnej

  • praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność planowania i organizowania pracy, negocjowania oraz zarządzania zespołem

To oferujemy

  • praca przy inwestycjach mieszkaniowych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

  • dużą samodzielność w ramach wykonywanych zadań

  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole

  • stabilną realizację kontraktów

  • wsparcie doświadczonego zespołu

O nas

NAMI Development (www.namidevelopment.pl) to firma deweloperska działająca w dwóch segmentach: magazynowym oraz mieszkaniowym. W segmencie mieszkaniowym specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości, kameralnych osiedli w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W najbliższym czasie działalność zostanie poszerzona o zabudowę wielorodzinną.