Kierownik Budowy

PBS INVEST sp. z o.o.O firmie

13,000‐16,000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma istniejąca od 10 lat, działająca głównie na rynku Warszawskim w zakresie generalnego wykonawstwa dla instytucji publicznych.

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni młodego i dynamicznego kierownika budowy z doświadczeniem na budowach, przebudowach i generalnych remontach budynków użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:

Kierowanie pracami budowlanymi w systemie Generalnego Wykonawstwa jak i siłami własnymi; pozyskiwanie podwykonawców;

Kontrola kosztów, sprawozdania, koordynacja prac, współpraca z inwestorem i projektantem, samodzielne prowadzenie budowy; rozliczenia budowy.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń; dobra znajomość branży; znajomość prawa budowlanego, umiejętność organizacji pracy własnych brygad i podwykonawców - wymagane doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierownika budowy, samodzielność; obsługa komputera w zakresie programu word, excel, norma, samodzielność, prawo jazdy kat B

Mile widziane

posiadanie bazy podwykonawców; znajomość kosztorysowania,

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Samochód służbowy;
  • Dodatkowe narzędzia pracy - komputer, telefon;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy