Ta oferta pracy jest nieaktualna od 351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską, działającą w segmencie osiedli domów jednorodzinnych w Warszawie i okolicach. W związku z przygotowaniem kolejnych projektów deweloperskich, poszukujemy nowej osoby na stanowisko kierownika budowy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Kierowanie budową osiedla / osiedli domów jednorodzinnych zgodnie z projektem budowlanym, przepisami prawa i zasadami bezpieczeństwa na placu budowy;
    • Koordynacja wdrożenia pełnego zakresu projektu, zgodnie z przyjętym harmonogramem, z zachowaniem dyscypliny czasowej i kosztowej;
    • Nadzór nad jakością i terminowością prac podwykonawców, odbiór prac od podwykonawców; zapewnienie koordynacji pomiędzy różnymi ekipami budowlanymi;
    • Zarządzanie bieżącą logistyką i zaopatrzeniem budowy;
    • Bieżące raportowanie postępów budowy oraz zgłaszanie inwestorowi do odbioru kluczowych elementów;
    • Prowadzenie dokumentacji (dziennika) budowy, przygotowanie inwestycji do końcowego odbioru przez organy nadzoru budowlanego;
    • Okazjonalne kontakty z Klientami dewelopera, organizacja wizyt Klientów na budowie, nadzór nad wdrożeniem indywidualnych zmian lokatorskich;

    Wymagania:

    • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży budowlanej, w tym minimum 3 lata jako kierownik budowy, z udokumentowanymi zakończonymi inwestycjami,
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane),
    • Dobra znajomość branży budowlanej, w tym podwykonawców i rynku materiałów budowlanych,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania i organizacji pracy pod presją czasu,
    • Orientacja na realizację celów,
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
    • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej, w dobrej atmosferze, z przyjaznym zespołem i sprawdzonymi podwykonawcami;
    • Niezbędne zaplecze i narzędzia pracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kompetencji i sprawności w realizacji powierzonych zadań (preferowane posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej);
    • Możliwość elastycznej organizacji czasu pracy, w systemie zadaniowym, zorientowanym na realizację celów;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o wskazanie w CV lub liście motywacyjnym konkretnych zrealizowanych do tej pory inwestycji.