Oferta pracy

Kierownik Budowy

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Węgorzewo

    Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Duże przedsiębiorstwo budowlane działające jako Generalny Wykonawca obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, hoteli i rezydencji działające na terenie całej Polski poszukuje do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami,

  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorami i projektantami,

  • Koordynacja zamówień materiałów budowlanych,

  • Realizacja budowy zgodnie z zawartymi umowami,

  • Przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów,

  • Nadzór nad pracownikami i ścisła współpraca z innymi sektorami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Budowy,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń – warunek konieczny,

  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego,

  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zabytkowych – nie jest to warunek niezbędny.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na umowie o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji Kandydata,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (10.000 – 15.000 zł netto/miesięcznie na podstawie umowy o pracę). Wynagrodzenie jest omawiane indywidualnie – zależy od umiejętności i doświadczenia Kandydata.

  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, premie). Samochód służbowy – możliwy po okresie próbnym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawego doświadczenia.

Jesteśmy ostrołęcką Firmą. Zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i podwykonawców dla branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy