Oferta pracy

Kierownik budowy

Klient Pracuj.plO firmie

15 000‐20 000 zł brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór i koordynacja procesu realizacji prac budowlanych

  • planowanie, przygotowanie i realizacja budowy zgodnie z założeniami i ustalonym budżetem

  • raportowanie postępu ilościowego oraz kosztowego

  • ścisła współpraca z działem zaopatrzenia przy negocjacjach z dostawcami i wykonawcami

  • systematyczne sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji budowy

  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP, przepisów prawa budowlanego oraz jakości wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy przy realizacji projektów w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub usługowego

  • posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • wykształcenie wyższe budowlane – preferowany magister inżynier budownictwa

  • umiejętność dobrego zarządzania zespołem oraz czasem pracy

  • umiejętność pracy w oparciu o budżet i harmonogram prac, samodzielność i komunikatywność

  • gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office oraz programu AutoCAD

To oferujemy

  • możliwością długofalowej współpracy przy realizacji kolejnych inwestycji

  • pracę w oparciu o wybraną przez kandydata formę współpracy - umowa o pracę lub współpraca B2B

  • zakwaterowanie o wysokim standardzie w pobliżu miejsca realizacji inwestycji – w przypadku osób mieszkających w dużej odległości od miejsca budowy (delegacje)

  • niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon, auto służbowe

  • dofinansowanie do benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy