Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

CTE 5 S.A. P9 SP.K.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki związane z pełnieniem funkcji Kierownika Budowy określone przez ustawę prawo budowlane oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące w zakresie organizacji procesu inwestycyjnego

  • Organizowanie pracy podwykonawcom

  • Nadzór nad prowadzonymi robotami, odbiory jakościowe

  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji projektowej, zgłaszanie konieczności dodatkowych opracowań, zlecanie weryfikacji projektów

  • Konsultowanie z projektantami rozwiązań projektowych i odstępstw od projektu

  • Planowanie frontu robót

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i wykonawców

  • Udział w procesie wyłaniania podwykonawców

  • Współpraca z inspektorami i zewnętrznymi konsultantami

  • Opracowywanie raportów zleconych przez przełożonych

  • Wyceny i kosztorysy na potrzeby zarządu

  • Weryfikacja zgłoszeń usterkowych

  • Rozliczenia prac wykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w zarządzaniu budową i logistyką materiałów

  • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców

  • posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP

To oferujemy

Pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe we Wrocławiu dla osób z województwa wielkopolskiego