Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Śniadecki Development Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie jakości i terminowości projektów deweloperskich pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną, dokumentacją projektową, harmonogramami, przepisami BHP i dobrymi praktykami

  • organizacja, koordynacja i optymalizacja prac na kilku budowach jednocześnie

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami - nadzór nad przedmiotem zawieranych umów oraz ich realizacją

  • sprawna komunikacja i cykliczne raportowanie o stanie prac w poszczególnych inwestycjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo

  • minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy przy samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku kierownika budowy

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej

  • umiejętność zarządzania ludźmi, delegowania i egzekwowania zadań

  • doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania i determinacja do osiągania założonych celów

  • zarządzanie zmianą i konstruktywne szukanie rozwiązań

  • mile widziana gotowość do wyjazdów na budowę w okolicach Wrocławia

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • wsparcie wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu

  • udział w ciekawych projektach o różnym profilu

  • rozwój kompetencji w ramach cyklicznych szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • udział w programie wyróżnień pracowniczych

  • przyjacielską atmosferę i spotkania integracyjne

O nas

Śniadecki Development to firma realizująca inwestycje deweloperskie w wysokim standardzie na przedmieściach Poznania i Wrocławia. Obsługujemy cały proces realizacji projektu od A do Z. Oferowane przez nas inwestycje, to coś więcej niż przysłowiowe cztery ściany. Naszym głównym celem jest zbudowanie stworzenie dla naszych potencjalnych Klientów miejsc, w których ich codzienność będzie komfortowa i bezpieczna.

Aby zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz nieustannie podnosić jakość oferowanych przez nas produktów, zapewniając jednocześnie stały wzrost skali naszej działalności, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik budowy.