Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku wykonującą realizacje z zakresu małej architektury. Zajmujemy się rewaloryzacją zabytkowych parków, ogrodów, skwerów miejskich, budową placów zabaw, terenów rekreacyjnych i sportowych. Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    KB/2019

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową realizację kontraktów, w szczególności obiektów typu: place zabaw, parkingi, wnętrza podwórzowe, skwery, tereny rekreacyjne.

    Zakres zadań:

    • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z projektem i dokumentację techniczną,
    • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z  prawem budowlanym,
    • Opracowanie harmonogramów prac i nadzór nad terminowością ich realizacji na budowie,
    • Prowadzenie gospodarki materiałowo-sprzętowej,
    • Etapowe rozliczanie wykonanych robót,
    • Sporządzanie sprawozdań z wykonywania i zaawansowania prac,
    • Stałe sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji,
    • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i jej weryfikacja,
    • Koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
    • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe budowlane,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń,
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Budowy prowadzonymi na terenach miejskich – minimum 2 lata,
    • Znajomość AutoCad, NormaPro, pakiet Office,
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania,
    • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców i sił własnych,
    • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów,
    • Praktyczna znajomość zasad i przepisów BHP,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Wynagrodzenie od 7000,00 zł brutto, adekwatnie do wykonywanej pracy i doświadczenia.
    Aplikacje prosimy wysłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
    W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego:

    KB/2019

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."