Oferta pracy

Kierownik Budowy

Goldfinch InvestmentsO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obowiązki:

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • opracowywanie harmonogramów robót, harmonogramów dostaw i harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • kierowanie, koordynowanie i nadzór prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, budżet, harmonogramy i przepisy prawa
  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych robót budowlanych
  • nadzór i kontrola nad ilością i jakością zamawianych oraz dostarczanych materiałów
  • zarządzanie pracą brygad roboczych oraz firm podwykonawczych na budowie
  • planowanie dostaw, zamawianie oraz kontrola sprzętu i materiałów dostarczanych na plac budowy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska i prowadzeniem prac zgodnie z zasadami BHP
  • ścisła współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami, dostawcami oraz działami wsparcia w firmie
  • bieżące dokumentowanie postępu robót, prowadzenie dziennika budowy, dokumentowanie roszczeń oraz zgłaszanie możliwości wykonania robót zamiennych i dodatkowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie
  • uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń końcowych realizowanych prac własnych i podwykonawczych,
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót, nadzór nad właściwym przebiegiem sprzedaży robót do Zamawiającego
  • bieżące raportowanie finansowe i rzeczowe w trakcie prowadzonych realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej
  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót lub Kierownika Budowy przy realizacji obiektów handlowo – usługowych,
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego,
  • umiejętności pracy w zespole w zróżnicowanym środowisku, zmiennych warunkach i pod presją czasu,
  • umiejętności planowania i efektywnego zarządzania,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • zorientowanie na cel,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań i podejmowaniu decyzji
  • dobra znajomość pakietu Office, AutoCAD
  • gotowość do pracy w delegacji
  • prawo jazdy kat. B
  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.
KIEROWNIK

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy