Oferta pracy

Kierownik Budowy

ROBYG ConstructionO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ROBYG - dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska z pozycją lidera wśród polskich deweloperów, posiadająca bogatą ofertę mieszkań i apartamentów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków :

  • zorganizowanie budowy i kierowanie budową w sposób zgodny z projektami, pozwoleniem na budowę, odpowiednimi przepisami w tym przepisami BHP,
  • protokólarnie przejęcie terenu budowy, protokólarne przekazywanie frontu robót podwykonawcom,
  • umieszczenie w widocznym miejscu tablicy informacyjnej, zabezpieczenie terenu budowy       w tym punktów osnowy geodezyjnej, wyznaczenie dróg komunikacyjnych,
  • gromadzenie i nadzór nad wszelkimi dokumentami związanymi z projektami zamiennymi klientów, przekazanie projektów na budowę, współudział w opracowaniu projektów powykonawczych do zaświadczeń o samodzielności lokali, nadzorowanie robót pod kątem zgodności z projektem zamiennym klienta oraz dokumentacją wykonawczą,
  • wykonanie bilansu pomiędzy geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą lokali oraz sprawdzenie tej inwentaryzacji z dokumentacją projektową z uwzględnieniem zmian lokatorskich,
  • współudział w pracach komisji usterkowych i po-usterkowych  związanych z przeglądami lokali  mieszkalnych,
  • nadzór nad całokształtem spraw związanych z ewidencjonowaniem i weryfikacją dokumentacji projektowej, korespondencji technicznej z klientem, uzgodnienia z nadzorem autorskim i wykonawcą,
  • przeprowadzanie odbiorów technicznych lokali mieszkalnych  - przekazanie klientom lokali mieszkalnych do prac wykończeniowych,
  • nadzór techniczny nad terminowością i jakością robót budowlanych,
  • ewidencjonowanie zmian oraz zgłaszanie nieprawidłowości w dokumentacji wykonawczej i warsztatowej,
  • nadzór nad kompletnością i terminowością spływu dokumentacji,
  • koordynacja prac inspektorów nadzoru, kierowników robót oraz inżynierów budowy,
  • współpraca w zakresie wykonywania:
    • prowadzenie cotygodniowych koordynacji z projektantami i wykonawcami robót,
    • pomoc przy realizacji założeń budżetowych realizowanych inwestycji,
    • pomoc przy negocjacjach umów z wykonawcami robót budowlanych,
    • harmonogramów realizacji inwestycji,
    • wykonywania raportów związanych z pełnieniem funkcji Kierownika Budowy,
    • koordynacja przy pracach projektowych w szczególności projektów budowlanych, wykonawczych oraz dokumentacji marketingowej,
  • nadzór nad wszelkimi dokumentami związanym  i z projektami zamiennymi klientów, opracowaniem projektów powykonawczych oraz zaświadczeń o samodzielności lokali,
  • nadzorowanie robót pod kątem zgodności ze standardem oraz projektem,
  • nadzór w zakresie usuwania usterek i wad wykonawczych.

Dodatkowe wymagania:

  • Posiadać odpowiednie dla stanowiska uprawnienia budowlane i przynależność do PIIB
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Znajomość programu Auto CAD
  • Na stanowisko Kierownika budowy kandydat musi posiadać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń.
  • Doświadczenie min. 5 lat w pracy na stanowisku kierownik budowy.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne