Oferta pracy

Kierownik Budowy

Chemobudowa

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zgodnie z ustawą prawo budowlane,

  • nadzór i organizowanie budowy,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę,

  • pozyskanie i negocjowanie warunków z podwykonawcami;

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,

  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

  • uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • ubezpieczenia społeczne od pełnego wynagrodzenia,

  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dziecka, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe),

  • odzież i obuwie ochronne,

  • możliwość rozwoju,

  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy