Oferta pracy

Kierownik Robót

Pracownicy Budowlani

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem realizująca projekty jako główny wykonawca oraz podwykonawca w branży budownictwa kubaturowego i przemysłowego poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierownik RobótNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj inwestycji: hala przemysłowa

Lokalizacja: okolice Wrocławia (szczegóły pod tel.: 518 215 122)

Zadania:

  • Koordynacja i realizacja prac budowlanych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Wsparcie Kierownika budowy
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Sporządzanie kalkulacji kosztorysowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia budowlane (bardzo mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Współpracę z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie do ustalenia w czasie rozmowy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne