Oferta pracy

Kierownik budowy

GARDA METAL WORKS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Garda Metal Works Polska oferuje wiodące rozwiązania w zakresie doboru rozwiązań i realizacji przekryć dachowych, elewacji i świetlików.

Zapewniamy trwałe, wydajne i łatwe w utrzymaniu rozwiązania budowlane przy użyciu wysokiej jakości profilowanych blach i innowacyjnych wykończeń metalowych, czego rezultatem jest wysokiej jakości wzornictwo prowadzące do realizacji wyjątkowych i przykuwających uwagę budynków. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku, dzieląc tę samą pasję do jakości i innowacji.

Garda Metal Works Polska działa obecnie w ponad 15 krajach na całym świecie, w tym w Arabii Saudyjskiej, Austrii, Egipcie, Niemczech, Iranie, Włoszech, Kenii, Kuwejcie, Nigerii, Katarze, Senegalu i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapoznanie się i konsultowanie planów i projektów architektonicznych oraz instrukcji klientów w celu opracowania planu budowy dla zespołu oraz współpraca z projektantem w zakresie rysunków wykonawczych.
  • Zarządzenie terenem budowy: organizowanie pracy własnej i zespołu z uwzględnieniem zasad bhp, ochrony przeciwpożarowej.
  • Tworzenie i zarządzenie grafikiem pracy oraz rozliczanie pracy ludzi.
  • Dokumentowanie kosztów oraz rozliczanie sprzętu i harmonogramu rzeczowo-finansowego, prowadzenie na bieżąco dokumentacji budowy.
  • Informowanie klientów o postępach prac budowlanych poprzez prezentację i spotkania.
  • Przeprowadzanie odbioru robót.
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych.

OCZEKUJEMY:

  • kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi do nadzoru prac pokrycia dachowego w technologii rąbka stojącego,
  • min. 5 lat doświadczenia na budowie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnio-zaawansowanym
  • przynależność do Okręgowej Izby Budownictwa oraz aktualne zaświadczenie o opłacaniu składek
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomości programów AutoCAD i pakietu Microsoft Office

OFERUJEMY:

  • stabilną i przyszłościową pracę przy interesujących i prestiżowych realizacjach budowlanych
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny system premiowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy