Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

BAUMATECH SP. Z O.O.O firmie

  • Jedności Narodowej 194
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

BAUMATECH SP. Z O.O.

Jedności Narodowej 194

Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • kierowanie całością procesu realizacji budowy,
  • harmonogramowanie prac i nadzór nad terminowością ich wykonania,
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi,
  • kontrola i optymalizacja kosztów,
  • kontrola jakości wykonywanych prac,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowiska Kierownika budowy,
  • doświadczenie w realizacjach budowy pawilonu handlowo-spożywczego
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • znajomość Prawa Budowlanego,
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • umiejętność organizacji pracy, sumienność,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

Ogłoszenie archiwalne