Kierownik Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma deweloperska w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni profesjonalistę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne obowiązki:

    • Obowiązki związane z pełnieniem funkcji Kierownika Budowy określone przez ustawę prawo budowlane oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące w zakresie organizacji procesu inwestycyjnego
    • Organizowanie pracy podwykonawcom
    • Nadzór nad prowadzonymi robotami, odbiory jakościowe
    • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji projektowej, zgłaszanie konieczności dodatkowych opracowań, zlecanie weryfikacji projektów
    • Konsultowanie z projektantami rozwiązań projektowych i odstępstw od projektu
    • Planowanie frontu robót
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i wykonawców
    • Udział w procesie wyłaniania podwykonawców
    • Współpraca z inspektorami i zewnętrznymi konsultantami
    • Wyceny i kosztorysy na potrzeby zarządu
    • Weryfikacja zgłoszeń usterkowych
    • Rozliczenia prac wykonawców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownik budowy
    • doświadczenie w zarządzaniu budową i logistyką materiałów
    • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców
    • doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej
    • posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń
    • bardzo dobra znajomość przepisów BHP
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV oraz w liście motywacyjnym klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez CTE Sp. z o.o. dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko Inżyniera ds. Kontraktowania.”

    Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie

    www. cte-i.pl w Polityce prywatności