Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

CGA Invest Sp. Z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami, harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i projektami
  • przygotowywanie harmonogramów robót i terminowa realizacja,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie postępów realizacji,
  • dbałość o należyte standardy BHP,
  • dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego,
  • znajomości pakietu Office oraz Acad
  • odbiory inwestycji do użytkowania ( koordynacja, przygotowanie dokumentacji i reprezentowanie inwestora w trakcie odbiorów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • min. 3-letniego doświadczenia w kierowaniu / koordynacji robót budowlanych (wskazane obiekty mieszkaniowe/ hotelowe)
  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, projektantami, etc.,
  • doświadczenia w nadzorze nad jakością robót wykończeniowych i „pod klucz”,
  • znajomości zagadnień technicznych związanych z budownictwem mieszkaniowym lub hotelowym
  • umiejętności podejmowania decyzji i realizowania zamierzonych celów,
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy i pracy zespołu, odpowiedzialności, dyspozycyjności, staranność i zwracanie uwagi na detale
  • miejsce pracy Kotlina Kłodzka
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesująca pracę w znanej i prężnej firmie,
  • możliwość awansu zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

CGA Invest Sp. Z o.o.

CGA Invest sp. z o.o. działa od wielu lat z sukcesem w obszarze wznoszenia obiektów apartamentowych, hotelowych oraz gastronomicznych. W związku z dalszym rozwojem firmy i realizacją kolejnych inwestycji zatrudnimy osobę na stanowisko:

Kierownik Budowy, Wrocław