Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Torpol Oil&Gas Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański)

    Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą w branży naftowo-gazowej. Działamy głównie jako generalny realizator inwestycji projektując oraz kompleksowo realizując wysoko wyspecjalizowane technologicznie inwestycje.

    Opis stanowiska:

    • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
    • Prowadzenie, organizacja i nadzór nad realizacją inwestycji,
    • Bezpośredni kontakt z Inwestorem, partnerami oraz podwykonawcami,
    • Wycenianie robót budowlanych, wsparcie w przygotowaniu ofert,
    • Udział w wizjach lokalnych
    • Opiniowanie dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych,
    • Uczestnictwo w odbiorach technicznych.

    Wymagania:

    • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi  w obiektach przemysłowych
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem
    • Mile widziana znajomość branży oil&gas
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego w  doświadczonym zespole, udział w ciekawych projektach.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Torpol Oil & Gas Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TORPOL OIL & GAS Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowo przy ul. Długiej 5, 62-081 Przeźmierowo, zwana dalej „Administratorem”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.