Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

RBAU sp. z o.o.O firmie

RBAU sp. z o.o.

Lipowa 6

Wysoka (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów budowy

  • Nadzór nad pracami realizowanymi przez podwykonawców - weryfikacja terminowości i jakości ich wykonania oraz zgodności z projektem i przepisami prawa budowlanego

  • Planowanie prac budowlanych i udział w tworzeniu harmonogramu prac dla projektów

  • Kontrola i weryfikacja wykonywanych prac naprawczych

  • Raportowanie zaawansowania prac

  • Zamawianie materiałów i urządzeń oraz monitorowanie terminowości dostaw

  • Odbieranie dokumentów przewozowych od dostawców oraz kontrola zgodności dokumentu ze stanem rzeczywistym

  • Protokolarny odbiór prac budowlanych od podwykonawców

  • Protokolarne przekazywanie nieruchomości klientom

  • Utrzymywanie porządku na placu budowy

  • Wypełnianie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji kierownika budowy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • Umiejętność planowania prac budowlanych

  • Znajomość MS Excel

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • Lojalność i odpowiedzialność

  • Nastawienie na doskonalenie i optymalizację procesów produkcji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży mieszkaniowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Rbau spółka z o. o. działa w branży budowlanej nieprzerwanie od 2015 roku. Jest Generalnym Wykonawcą powierzchni mieszkaniowych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz wielorodzinnej.

Przewiń do profilu firmy