Oferta pracy

Kierownik budowy z językiem angielskim (rynek szwedzki)

F.B.I. TASBUD S.A.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami BHP i ppoż.,

  • terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,

  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców,

  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,

  • nadzór nad dostawami materiałów budowlanych,

  • zarządzanie podległymi pracownikami,

  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do OIIB,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,

  • praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp,

  • umiejętność planowania i organizowania pracy, negocjowania oraz zarządzania zespołem,

  • samodzielności w działaniu i umiejętności pracy pod presja czasu.

Mile widziane

  • znajomość języka szwedzkiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity,

  • pełną organizację wyjazdu i pobytu,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • kompleksową pomoc przed wyjazdem,

  • rotacja 4/1 lub 5/1.

W skład Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wchodzi spółka zależna prawa szwedzkiego TASBUD SVERIGE AB, samodzielny Generalny Wykonawca na rynku szwedzkim o ugruntowanej pozycji. Właśnie ten podmiot odpowiada za realizację dwóch nowych inwestycji:

• Göteborg - budowa pod klucz 3 obiektów mieszkalnych (150 mieszkań)

• Sztokholm - budowa pod klucz 4 obiektów mieszkalnych (180 mieszkań)

Nowe inwestycje będą zawierały wiele rozwiązań proekologicznych, konstrukcja budynków powstanie w całości z elementów prefabrykowanych. Z uwagi na stosowanie tego typu rozwiązań w licznych inwestycjach oraz posiadanie własnej proekologicznej fabryki modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej, Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD jest cenionym ekspertem w zakresie nowoczesnej prefabrykacji.

Przewiń do profilu firmy