Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy z uprawnieniami

POLSKIE SUROWCE SKALNE sp. z o.o. GRUPA BUDOWLANAO firmie

  • Cieszyn

    Cieszyn, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem i harmonogramem projektu,

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,

  • Nadzorowanie procesu realizacji inwestycji pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • Kontrolowanie jakości oraz terminowości realizowanej inwestycji,

  • Dokonywanie odbiorów robót pod kątem parametrów jakościowych i ilościowych,

  • Koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności,

  • Reprezentowanie budowy przed urzędami i wobec klienta,

  • Prowadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami,

  • Wsparcie przy tworzeniu harmonogramu,

  • Nadzór nad BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Znajomość obsługi MS Office, AutoCAD,

  • Dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B),

  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy.