Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy

  • zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2019-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Everest Development Sp. Z o.o 2 Sp. k to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    KIEROWNIK BUDOWY
    (praca na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego - Rowy, Pobierowo i Sianożęty)

    Zadania:

    • planowanie i realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem
    • nadzór i koordynację prac budowlanych oraz ich raportowanie
    • współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami materiałów
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i kontrola jakości robót
    • prowadzenie dokumentacji budowy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy przy realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego lub usługowego
    • wykształcenie wyższe – magister inżynier budownictwa
    • posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
    • znajomość MS Office, Auto CAD
    • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
    • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)
    • możliwość w rozwoju
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji