Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy

AARSLEFF Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z umową, harmonogramem oraz budżetem, w oparciu o przepisy prawa (m.in.: Prawo Budowlane, Prawo Zamówień Publicznych, KC, rozporządzenia)
  • zagwarantowanie na budowie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac
  • rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i nadzorem autorskim
  • dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa i odpowiedzialność za wynik na realizowanym kontrakcie
  • koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców
  • przeprowadzanie odbiorów robót i rozliczeń z zamawiającym
  • rozliczanie i odbieranie zleconych prac podwykonawczych, usług i dostaw
  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym
  • inicjowanie zmian projektowych
  • raportowanie przebiegu prac i wyniku finansowego
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • weryfikacja budżetów
  • sporządzania harmonogramów realizacyjnych
  • samodzielna funkcja w budownictwie w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji kontraktów jako Generalny Wykonawca przez okres minimum 5 lat
  • doświadczenie w realizowaniu projektów w branży hydrotechnicznej
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub równoważne – warunek konieczny
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i reagowania w sytuacjach kryzysowych
  • umiejętność współpracy i komunikatywność
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • premia uzależniona od wyniku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • benefity (m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, PPE)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

AARSLEFF Sp. z o.o.

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych, hydrotechnicznych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych i inżynierii bezwykopowej w Polsce.

Kierownik Budowy, zachodniopomorskie