Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

BUDREN S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

  • planowanie i koordynowanie etapów prac na budowie oraz raportowanie wykonanych prac

  • przestrzeganie realizacji zadań zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją i harmonogramem

  • współpraca z inwestorem, generalnym wykonawcą, podwykonawcą, inżynierami oraz zespołem pracowników

  • tworzenie oraz zarządzanie budżetem budowy

  • negocjacje oraz uzgodnienia warunków współpracy z podwykonawcami, dostawcami sprzętu, materiałów i deskowań

  • analiza potrzeb zakupowych w zakresie sprzętu i materiałów

  • ewidencja sprzętu, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż

Nasze wymagania

Jeśli organizacja pracy i zarządzanie zespołem jest Twoją mocną stroną, doskonale radzisz sobie z delegowaniem zadań i angażujesz się w to co robisz- to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Działamy drużynowo, dlatego szukamy osoby, która jest komunikatywna, potrafi pracować z ludźmi i chce realizować ciekawe projekty w dużym zespole. Takiej, która do swojej pracy podchodzi odpowiedzialnie i dotrzymuje terminów. Gotowej na nowe wyzwania i skoncentrowanej na rozwiązaniach, a nie problemach. Ważne jest dla nas również wykształcenie wyższe techniczne w obszarze budownictwa mostowego lub przemysłowego, doświadczenie oraz dyspozycyjność. Atutem będzie również znajomość programów MS Office oraz MS Project oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane będą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała pensja + system premiowy)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • szkolenia twarde i miękkie, podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz życiowe

  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w różnorodnych projektach budowlanych

  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży inżynieryjnej

O nas

Budren S.A. jest wykonawcą mostów, przepraw drogowych i konstrukcji żelbetowych.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy podnosić jakość życia ludzi poprzez budowanie dla nich lepszego otoczenia. Stawiamy na rozwój i wyjątkowa kulturę organizacyjną. Tworzymy zgrany zespół, uwielbiamy to, co robimy i cały czas pniemy się do góry. Mamy szerokie perspektywy, dlatego potrzebujemy zaangażowanych i kompetentnych inżynierów, żeby moc podejmować się coraz ciekawszych prac. Więcej informacji na: www.budren.com