Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Butiku

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    KS/WR

    Opis stanowiska:

    • organizowanie pracy w Butiku
    • sporządzanie dokumentów dla działu księgowości i kadr
    • motywowanie personelu butiku
    • przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek
    • utrzymywanie standardów obowiązujących w sieci
    • sprzedaż produktów
    • dbałość o odpowiednią ekspozycję
    • przeprowadzanie inwentaryzacji
    • wdrażanie poleceń i zadań z Centrali
    • raportowanie do przełożonego
    • osiąganie celów sprzedażowych podległej placówki handlowej

    Wymagania:

    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • zaangażowanie i predyspozycja do pracy z Klientami
    • wysoka kultura osobista
    • doświadczenie w handlu oraz na stanowisku Kierownika Butiku – min 3 lata
    • umiejętności organizacyjne
    • dyspozycyjność (kandydat na to stanowisko musi wziąć udział w kilkudniowym programie wdrożeniowym)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • dobra znajomość Microsoft Office w szczególności Excel

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • ambitne wyzwania zawodowe
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

    Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.