Logo Pracuj.pl

Kierownik Centrów Dystrybucji

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii i rozwój systemu dystrybucji towarów do klientów Makro
  • nadzór nad istniejącymi centrami dystrybucyjnymi Makro zarządzanymi przez podległych Kierowników CD
  • poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w celu optymalizacji procesów logistycznych oraz podniesienia poziomu obsługi klientów
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta w zakresie kompletności i punktualności dostaw
  • tworzenie i realizację budżetu oraz kluczowych wskaźników operacyjnych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, dostawcami oraz firmami transportowymi
  • kierowanie, motywowanie oraz rozwój podległego zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem operacji logistycznych w skali kraju lub kilkoma centrami dystrybucji
  • doświadczenie w firmach zajmujących się dystrybucją do klienta, ewentualnie logistycznych lub handlowych (hurt / detal)
  • doświadczenie w tworzeniu procesów logistycznych i wdrożeniach usprawnień w logistyce
  • doświadczenie w rozwijaniu sieci logistycznych, w tym w otwarciach magazynów /centrów dystrybucji
  • umiejętność zarządzania dużymi zespołami
  • umiejętność strategicznego planowania, podejmowania decyzji oraz rozwiązywania wielowątkowych problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów i negocjacji z partnerami biznesowymi
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość doskonalenia swoich kompetencji poprzez działania w nowoczesnym biznesie w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • realną możliwość rozwoju i awansu na pełne wyzwań stanowiska w różnych obszarach działalności międzynarodowej sieci handlowej
  • uczestnictwo w wielu projektach międzydziałowych poszerzających Twoje kompetencje i doświadczenie
  • możliwość wprowadzania w życie własnych inicjatyw i pomysłów usprawniających procesy firmowe
  • atrakcyjny system bonusowy
  • bogatą ofertę programów szkoleniowych prowadzona w naszej Akademii Inspiracji (https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover
  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie
  • zniżki na zakupy w MAKRO
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • duży bezpłatny parking dla pracowników
  • realizowanie się jako wolontariusz w wielu charytatywnych aktywnościach, które firma organizuje
  • pracę w firmie, dla której zrównoważony rozwój jest niezwykle istotny https://www.makro.pl/o-makro/odpowiedzialnosc-spoleczna
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Kierownik Centrów Dystrybucji, Kraków