Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Centrów Dystrybucji

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii i rozwój systemu dystrybucji towarów do klientów Makro

  • nadzór nad istniejącymi centrami dystrybucyjnymi Makro zarządzanymi przez podległych Kierowników CD

  • poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w celu optymalizacji procesów logistycznych oraz podniesienia poziomu obsługi klientów

  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta w zakresie kompletności i punktualności dostaw

  • tworzenie i realizację budżetu oraz kluczowych wskaźników operacyjnych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami, dostawcami oraz firmami transportowymi

  • kierowanie, motywowanie oraz rozwój podległego zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem operacji logistycznych w skali kraju lub kilkoma centrami dystrybucji

  • doświadczenie w firmach zajmujących się dystrybucją do klienta, ewentualnie logistycznych lub handlowych (hurt / detal)

  • doświadczenie w tworzeniu procesów logistycznych i wdrożeniach usprawnień w logistyce

  • doświadczenie w rozwijaniu sieci logistycznych, w tym w otwarciach magazynów /centrów dystrybucji

  • umiejętność zarządzania dużymi zespołami

  • umiejętność strategicznego planowania, podejmowania decyzji oraz rozwiązywania wielowątkowych problemów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów i negocjacji z partnerami biznesowymi

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość doskonalenia swoich kompetencji poprzez działania w nowoczesnym biznesie w dynamicznym i zmieniającym się środowisku

  • realną możliwość rozwoju i awansu na pełne wyzwań stanowiska w różnych obszarach działalności międzynarodowej sieci handlowej

  • uczestnictwo w wielu projektach międzydziałowych poszerzających Twoje kompetencje i doświadczenie

  • możliwość wprowadzania w życie własnych inicjatyw i pomysłów usprawniających procesy firmowe

  • atrakcyjny system bonusowy

  • bogatą ofertę programów szkoleniowych prowadzona w naszej Akademii Inspiracji (https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover

  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie

  • zniżki na zakupy w MAKRO

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • duży bezpłatny parking dla pracowników

  • realizowanie się jako wolontariusz w wielu charytatywnych aktywnościach, które firma organizuje

  • pracę w firmie, dla której zrównoważony rozwój jest niezwykle istotny https://www.makro.pl/o-makro/odpowiedzialnosc-spoleczna

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy