Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Centrum Barwienia

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma BAUMIT Sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą sukcesu Baumit.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Kierownika Centrum Barwienia
Nr ref. Kierownik CB / Wrocław           Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie punktu barwienia tynków i farb
  • realizację produkcji na urządzeniu barwiącym według zleceń produkcji
  • planowanie dostaw surowców i materiałów do produkcji
  • prowadzenie gospodarki magazynowej punktu:
    • przyjmowanie dostaw surowców
    • wydawanie towaru klientom

OFERUJEMY
  • stałą umowę o pracę w pełnym wymiarze w renomowanej firmie
  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • miłą i przyjazną atmosferę w gronie profesjonalistów oraz partnerstwo w zespole
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.
WYMAGANIA
  • min. średniego wykształcenia kierunkowego (budowlane, chemiczne, techniczne)
  • min. rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w szeroko pojętej branży budowlanej
  • znajomości gospodarki magazynowej
  • manualnych zdolności technicznych oraz organizacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość oprogramowania biznesowego.
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać do dnia 10.02.2017 klikając przycisk Aplikuj Teraz.

Kandydaci, których aplikacje wzbudzą nasze największe zainteresowanie zostaną telefonicznie poinformowani o terminie spotkania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się