Ta oferta pracy jest nieaktualna od 470 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Centrum Barwienia

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BAUMIT Sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą sukcesu Baumit.

    Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:

    Kierownika Centrum Barwienia
    Nr ref. Kierownik CB / Wrocław           Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • prowadzenie punktu barwienia tynków i farb
    • realizację produkcji na urządzeniu barwiącym według zleceń produkcji
    • planowanie dostaw surowców i materiałów do produkcji
    • prowadzenie gospodarki magazynowej punktu:
      • przyjmowanie dostaw surowców
      • wydawanie towaru klientom

    OFERUJEMY
    • stałą umowę o pracę w pełnym wymiarze w renomowanej firmie
    • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
    • miłą i przyjazną atmosferę w gronie profesjonalistów oraz partnerstwo w zespole
    • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.
    WYMAGANIA
    • min. średniego wykształcenia kierunkowego (budowlane, chemiczne, techniczne)
    • min. rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w szeroko pojętej branży budowlanej
    • znajomości gospodarki magazynowej
    • manualnych zdolności technicznych oraz organizacyjnych
    • umiejętności pracy w zespole
    • praktycznej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość oprogramowania biznesowego.
    • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

    Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać do dnia 10.02.2017 klikając przycisk Aplikuj Teraz.

    Kandydaci, których aplikacje wzbudzą nasze największe zainteresowanie zostaną telefonicznie poinformowani o terminie spotkania.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.