Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Centrum Dyspozytorskiego

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma dostarczająca rozwiązania outsourcingowe dla sektora telekomunikacyjnego, w związku z dalszym rozwojem poszukuje na terenie Tarnowa oraz miejscowości ościennych kandydatów do pracy na stanowisko:

    nr ref.: KCD/03/15
    miejsce pracy: Tarnów oraz miejscowości ościenne
    top

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu pracowników do wysokiej efektywności pracy,
    • nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników obowiązujących procedur i zasad pracy,
    • zapewnienie realizacji wskaźników KPI na wymaganym poziomie,
    • przygotowywanie raportów i analiz.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu dużych zespołów pracowników,
    • doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub logistyka,
    • znajomość Kodeksu Prawa Pracy,
    • praktyczna znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem,
    • biegła obsługa pakietu MS Office, umiejętność przygotowywania raportów i analiz,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoki poziom orientacji na klienta i wynik,
    • wysokie zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
    • szkolenia.
    top
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"