Logo Pracuj.pl

Kierownik Centrum Dystrybucji

SOKOŁÓW S.A.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za działania handlowe oraz powierzone mienie
  • kontakt z odbiorcami na rynku tradycyjnym

Nasze wymagania

  • znajomość rynku lokalnego w zakresie sprzedaży FMCG

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie będącej liderem w branży
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)
  • narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świadczenia świąteczne

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: 118/KCD/2021

Kierownik Centrum Dystrybucji, Opole