Logo Pracuj.pl

Kierownik Centrum Dystrybucyjnego

SIMA Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Poznań - okolice

Twój zakres obowiązków

  • całościowe zarządzanie magazynem w kwestiach przyjęcia, magazynowania oraz wysyłki towaru,
  • zarządzanie podległym zespołem i rozwijanie kompetencji pracowników,
  • odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne - efektywność i czas przyjęcia towaru/kompletacji, jakość wysyłki,
  • aktywny udział w projektach rozwojowych, wdrażaniu nowych technologii oraz metod pracy,
  • planowanie pracy i zasobów ludzkich z odpowiednim wyprzedzeniem,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • bliska współpraca z działem sprzedaży oraz działem transportu;

Wymagania pracodawcy

  • min. 2-u letnie doświadczenie na stanowisku kierownika magazynu,
  • wykształcenie wyższe o profilu logistycznym,
  • nastawienie na pracę zespołową, orientacja na rozwój kompetencji pracowników,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość systemów WMS,
  • mile widziana znajomość SQL (power query, power pivot, dashboard'y) oraz MS Excel (macra),
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • optymalizacja procesów magazynowych poparta sukcesami

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bez okresu próbnego, lub kontrakt B2B,
  • premia wynikowa,
  • samochód służbowy,
  • udział w imprezach firmowych i wycieczkach,
  • udział w projekcie nastawionym na rozwój kompetencji, możliwość wdrażania własnych rozwiązań;

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • pikniki rodzinne

SIMA Consulting Sp. z o.o.

SIMA Consulting, zespół headhunterów i handlowców, który od 7 lat rekrutuje managerów, ekspertów i specjalistów na terenie całego kraju.

Kierownik Centrum Dystrybucyjnego, Poznań