Oferta pracy

Kierownik Centrum Logistycznego

VTS Sp. z o.o.O firmie

VTS Sp. z o.o.

Aleja Kasztanowa 152

Młochów (pow. pruszkowski)

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS LC zlokalizowanej w Młochowie pod Warszawą budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Dołączając do naszego zespołu:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu i masz wpływ na kreowanie standardów
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

Obowiązki na stanowisku:

  • Zarządzanie bieżącą działalnością operacyjną centrum logistycznego
  • Zarządzanie i rozliczanie wyników pracy podległego zespołu pracowników
  • Przeprowadzanie analiz finansowych, oceny efektywności działalności centrum logistycznego
  • Opracowanie i wdrażanie rozwiązań systemowych mających na celu rozwój efektywności centrum logistycznego

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi
  • Komunikatywność i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe (preferowana logistyka, zarządzanie produkcją)

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnoświatowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju/awansu
  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy