Oferta pracy

Kierownik Centrum Medycznego

Medicover

Medicover

Andrzeja Struga 42

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie zarządzanie Centrum Medycznym;

  • motywowanie i rozwój zespołu;

  • budowa pozytywnej kultury organizacyjnej;

  • nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności centrum medycznego poprzez realizację założeń biznesowych i budżetowych;

  • utrzymanie i podnoszenie standardów wysokiej jakości świadczeń oferowanych Pacjentom;

  • stała analiza i monitoring wszystkich procesów i projektów wdrażanych w przychodni;

  • realizacja działań mających na celu zwiększenie liczby pacjentów.

Nasze wymagania

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem;

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w powierzone zadania;

  • umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie;

  • wysoka umiejętność zarządzania zadaniami;

  • duża samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach;

  • umiejętności analityczne, łatwość wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • dużą swobodę w działaniu;

  • możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • wsparcie wdrożeniowe;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi;

  • możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów i szkolenia oraz udział w programach rozwojowych;

  • prywatną opiekę medyczną.

Medicover

Centrum Medyczne Dom Lekarski powstało w 2001 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne. Obecnie prowadzi 5 ośrodków w Szczecinie. W 2021 r. w wyniku akwizycji sieć została pozyskana przez Medicover.

W Domu Lekarskim wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do czerpania z wszelkich dobrodziejstw współczesnej medycyny. Aby coraz więcej ludzi mogło na co dzień korzystać z tego prawa, potrzebna jest praca wielu ludzi. Jesteśmy placówką prywatną, dlatego wiemy, że nasz największy kapitał stanowią właśnie nasi pracownicy. Wiedza, doświadczenie i prawdziwe zaangażowanie zarówno lekarzy, pielęgniarek, jak i pracowników administracji i wszystkich innych działów stanowią o jakości naszych usług. Tutaj dbamy o każdego pracownika!

Przewiń do profilu firmy