Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Centrum Medycznego

MEDICAL PARTNERS POLAND sp. z o.o.

Niedźwiedzia 10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Kierownika Centrum Medycznego do zespołu Medical Partners - Operations, który będzie odpowiedzalny za rozwój i funkcjonowanie placówek medycznych naszych klientów.

Obiecujemy pracę w niezwykle zgranym zespole przy ambitnych projektach.

Zakres obowiązków:

Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem placówek medycznych.

Budowanie i zarządzanie zespołami pracowników,

Opracowywanie i wdrażanie procesów obsługi pacjenta.

Wdrażanie standardów jakości w placówkach medycznych.

Kontrola nad budżetem podległych placówek.

Nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w podmiocie leczniczym.

  • Znajomość lokalnego rynku medycznego oraz branży medycznej.

  • Umiejętności analityczne i nastawienie na cel.

  • Umiejętności sprzedażowe i pozyskiwania partnerów biznesowych.

To oferujemy

  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Kompleksowy program rozwoju pracowników

  • Pracę w zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prosimy o przesłanie CV.

O nas

Medical Partners Poland świadczy kompleksowe usługi biznesowe dla Podmiotów Leczniczych. Pracując z nami w zespole, będziesz miał okazję poznać sektor medyczny od strony lekarzy i kadry zarządzającej największych placówek medycznych w kraju. Realizujemy przełomowe, innowacyjne projekty i zmieniamy oblicze służby zdrowia w Polsce.

Wiemy, że sukces w naszej branży oparty jest na ludziach - zarówno ich kompetnecjach jak i osobowości. Właśnie dlatego inwestujemy w każdego członka zespołu, aby mógł się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!