Kierownik Ciągłego Doskonalenia

H+H Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów dotyczących: optymalizacji procesów produkcyjnych, poprawy jakości, redukcji kosztów dla 6 zakładów w Polsce (Lidzbark, Pisz, Warszawa, okolice Ostrołęki, okolice Stoczka Łukowskiego, Puławy, Leżajsk);

  • Prowadzenie szkoleń oraz rozwijanie kultury Lean wśród pracowników;

  • Współpraca z szefami zakładów produkcyjnych w zakresie definiowania problemów produkcyjnych oraz wsparcie merytoryczne w ich rozwiązywaniu;

  • Wdrażanie zasad i filozofii Lean Manufacturing, w tym zasady ciągłego doskonalenia;

  • Raportowanie postępu prac.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z doskonaleniem procesów produkcyjnych z wykorzystaniem Lean Manufacturing;

  • Wykształcenia wyższego technicznego;

  • Praktycznej znajomości narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, TPM, Kaizen, VSM);

  • Doświadczenia w prowadzeniu kilku projektów optymalizacyjnych równolegle;

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Wysokich zdolności analitycznych i umiejętności pracy w zespole;

  • Umiejętności podważania „status quo” w obszarze procesów produkcyjnych;

  • Silnego zorientowanie na wynik;

  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych (centralno-wschodnia część Polski);

  • Mile widziane: Certyfikat six sigma green belt.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/

Przewiń do profilu firmy