Oferta pracy

Kierownik Ciepłowni

VEOLIA WSCHÓDO firmie

  • Zamość, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

VEOLIA WSCHÓD

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK CIEPŁOWNI

ZADANIA:

  • Przygotowanie planów remontowych i inwestycyjnych dla źródeł ciepła Zakładu Zamość.
  • Prowadzenie i nadzór robót remontowych i inwestycyjnych dla źródeł ciepła Zakładu Zamość.
  • Przygotowywanie wniosków zakupowych oraz
  • Zamówienia materiałów - monitoring dostaw.
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych na inwestycje.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej dla źródeł ciepła Zakładu Zamość.
  • Prowadzenie programu „Maximo" dla źródeł ciepła Zakładu Zamość.
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji eksploatacji źródeł i instalacji.
  • Kontrola i analiza wskaźników produkcyjnych.
  • Sporządzanie raportów eksploatacyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie Wyższe Techniczne o profilu energetycznym lub mechanicznym.
  • Świadectwo kwalifikacyjne grupa D2.
  • Półroczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu zawodowym.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość przepisów BHP i Ppoż.
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność podejmowania trafnych decyzji

OFERUJEMY:

  • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;
  • Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego;

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy