Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Controllingu (K/m)

Michael Page

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Controllingu (k/m)Numer ref.: JN -072021-2950531

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Controllingu (k/m) będzie odpowiedzialna między innymi za proces budżetowania, forecastowania oraz za tworzenie narzędzi usprawniających raportowanie. Ponadto w zakresie obowiązków przewidziany jest również udział w projektach z zakresu kontrolingu. Warto wspomnieć również o możliwości rozwoju kompetencji managerskich, ponieważ rola wymaga zarządzenia zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka, która w związku z dynamicznym rozwojem, jest w idealnym momencie, aby dołączyć do niej na stanowisko Kierownika Controllingu (k/m). Ponadto sektor w jakim działa nasz Klient podnosi tylko atrakcyjność tej oferty.

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu budżetu spółki, kontrola jego realizacji oraz weryfikacja odchyleń
  • Odpowiedzialność za proces forcastowania
  • Tworzenie narzędzi controllingowych usprawniających prace działu
  • Współpraca z bankami
  • Udział w projektach z zakresu kontrolingu finansowego
  • Raportowanie zarządcze
  • Współpraca z działem księgowości
  • Prezentacja wyników dla zarządu i rady nadzorczej
  • Zarządzanie zespołem
  • Otwartość na krótkie podróże służbowe

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziany background w BIG4
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnienia Net Working Capital
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Ogłoszenie archiwalne