Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik cukierni

A.BLIKLE sp. z o.o.

Nowy Świat 33

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie powierzonymi punktami sprzedaży

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Aktywne wykorzystywanie kanału sprzedaży do firm

  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu

  • Bieżące wsparcie zespołu sprzedażowego

  • Dbałość o profesjonalną obsługę klienta i atmosferę pracy

Nasze wymagania

samodzielności i inicjatywy w działaniu

nastawienia na realizację celów

wysoko rozwiniętych umiejętności managerskich i komunikacyjnych

co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

gotowość do podjęcia 2 tygodniowego szkolenia w Warszawie

To oferujemy

  • pracę z zaangażowanym i młodym zespołem

  • dużą samodzielność w pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rabaty na produkty własne oraz słodkie paczki świąteczne

A.Blikle to firma z ponad 150 letnią tradycją. Nasze produkty to wyjątkowe wyroby cukiernicze pieczone według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości składników. Do produkcji naszych słodkości podchodzimy z pasją używając naturalnych surowców: świeżych jaj, prawdziwego masła i śmietany czy też najwyższej jakości czekolady. Możemy pochwalić się również tym, że nie używamy gotowych mieszanek. Nasze wyroby są wykonywane od podstaw przez wybitnych cukierników, którzy z pasją i zaangażowaniem starają się zaspokoić najwyższe oczekiwania.

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy w profesjonalnej obsłudze Gościa - Nie zwlekaj, zgłoś się do Nas!

Przewiń do profilu firmy