Oferta pracy

Kierownik Części Zamiennych

INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o.

Szyb Barbary 3

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • analiza i praca na wskaźnikach,

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem, utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania pracowników,

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonego planu sprzedaży przez zespół, kierowanie oraz rozwój Działem Części,

  • obsługa klientów oraz zapewnienie stałego wzrostu zadowolenia Klientów w Dziale Części,

  • organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z klientami,

  • podtrzymanie stałej relacji z kluczowymi klientami,

  • dążenie do ciągłego poszerzania bazy o nowych klientów,

  • kompletacja zamówień wg. dokumentów,

  • odbieranie dostaw części, materiałów, narzędzi i innych,

  • składanie zamówień i współpraca z Działami Części w obydwu lokalizacjach,

  • nadzór, odpowiednie składowanie i magazynowanie części,

  • realizację założeń polityki w zakresie sprzedaży części zamiennych,

  • przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu zgodnie z wymogami,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymanie wysokich standardów obsługi,

  • raportowanie własnych działań i postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami, zdolność myślenia analitycznego i ustalania priorytetów,

  • inicjatywa w zakresie wprowadzania optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności serwisu,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • czynne prawo jazdy kat. „B”,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej - praca na 2 zmiany dzienne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.

Mile widziane

  • wiedza techniczna z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych.

To oferujemy

  • konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,

  • niezbędne narzędzia pracy i stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki,

  • możliwość rozwojowej pracy w branży motoryzacyjnej w obszarze opieki posprzedażnej,

  • cykl szkoleń produktowych i technicznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bezpłatna odzież techniczna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nasza firma jest najstarszym Autoryzowanym Salonem i Serwisem Mercedes-Benz na Górnym Śląsku. Posiadamy obecnie dwa oddziały: w Rudzie Śląskiej oraz w Świerklanach k. Rybnika.

Zakres usług firmy Inter-Car Silesia obejmuje sprzedaż samochodów osobowych oraz dostawczych, serwis mechaniczny, naprawy blacharsko-lakiernicze, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, ubezpieczenia komunikacyjne oraz finansowanie zakupu.

Przewiń do profilu firmy